Titles you rated
VeteranRated ★ 4.5
The Book of EliRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Cradle 2 the GraveRated ★ 4.0
Under SiegeRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
Act of ValorRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Universal SoldierRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
Big Momma's HouseRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Taxi 4Rated ★ 4.0