Titles you rated
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 5.0
Another Simple FavorRated ★ 5.0
A Simple FavorRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Take Care of My CatRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
Another ChildRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
HerRated ★ 0.5