Titles you rated
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.0
Familiar WifeRated ★ 3.0
PlayerRated ★ 2.5
Where Stars LandRated ★ 1.0
Life on MarsRated ★ 3.5