Titles you rated
ArgoRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Kong: Skull IslandRated ★ 1.0
VenomRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 2.0
The Battleship IslandRated ★ 1.5
The PriestsRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0