Movies
Ratings
1401
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Operation Fortune: Ruse de GuerreRated ★ 2.0
The BatmanRated ★ 4.5
The Hatchet Wielding HitchhikerRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ArgylleRated ★ 3.5
Patriots DayRated ★ 3.5
The Other GuysRated ★ 4.5
Anchorman: The Legend of Ron BurgundyRated ★ 3.5
Anchorman 2: The Legend ContinuesRated ★ 3.0
Day ShiftRated ★ 3.0
The Man from TorontoRated ★ 2.5
Me TimeRated ★ 2.0
Return to DustRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 3.5