Movies
Ratings
836
Little WomenRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.5
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5