Titles you rated
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0