Titles you rated
Killers of the Flower MoonRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
MinariRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 3.0
First ManRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5