Movies
Ratings
111
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0