Movies
Ratings
441
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
PassengersRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0