Series
Ratings
264
SignalRated ★ 5.0
Byul Soon Geom Season 2Rated ★ 3.0
Byul Soon GeomRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0- 14years old, YeongsimRated ★ 3.5
Begin Again Season 1Rated ★ 3.0
Noonas Over FlowersRated ★ 2.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Beautiful DaysRated ★ 3.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.0- Juliet's ManRated ★ 3.0
Asphalt ManRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Again, My LoveRated ★ 3.0
Mr. BogusRated ★ 3.0
Youth Over FlowersRated ★ 3.0
Blow BreezeRated ★ 2.5
2 Days and 1 NightRated ★ 3.0