Movies
Ratings
228
6 Below: Miracle on the MountainRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Back to BurgundyRated ★ 3.5
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
It's ComplicatedRated ★ 3.0
The Other WomanRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Welcome to the SticksRated ★ 3.5
Fried Green TomatoesRated ★ 4.0
PauletteRated ★ 3.5
AmandaRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 3.0
Moving OnRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5