Series
Ratings
11
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- Banana Actually Season 2Rated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5