Titles you rated
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Black BookRated ★ 3.5
HostilesRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.0- Head in the CloudsRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
Moby DickRated ★ 4.5
Roman HolidayRated ★ 4.5
The Family ManRated ★ 4.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0
People I KnowRated ★ 4.0
Knock KnockRated ★ 2.5
The Night ClerkRated ★ 2.5
ExposedRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 4.0
TitaneRated ★ 3.0
KilimanjaroRated ★ 5.0
HeatRated ★ 5.0