Movies
Ratings
72
CollectorsRated ★ 5.0- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
MontageRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 3.0
RushRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0