Movies
Ratings
17
Joy RideRated ★ 4.0
HomefrontRated ★ 4.0
Return to the Blue LagoonRated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 4.0
American Pie Presents: Band CampRated ★ 4.0
American Pie Presents: Beta HouseRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 3.0
Magic Mike XXLRated ★ 4.0
Bad Boys for LifeRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 4.0