Series
Ratings
143
Low LifeRated ★ 3.5
Succession Season 4Rated ★ 5.0
Succession Season 3Rated ★ 5.0
Succession Season 2Rated ★ 4.5
SuccessionRated ★ 4.5
The PenguinRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 4.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 2.5
ShōgunRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
Uncle SamshikRated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 5.0