Titles you rated
My Annoying BrotherRated ★ 4.5
PompeiiRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.5- KarbalaRated ★ 2.5
PixelsRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
MasterRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
GoosebumpsRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 5.0
Tough as IronRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0