Movies
Ratings
30
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 1.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
300Rated ★ 1.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0