Titles you rated
Someone SpecialRated ★ 5.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Soul SurferRated ★ 4.0
The Iron LadyRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
One Missed Call 2Rated ★ 3.5
My SonRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 4.0
The ReboundRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
The Happy LifeRated ★ 5.0
One Missed CallRated ★ 3.5