Titles you rated
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
My NameRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
My Roommate is a GumihoRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0