Series
Ratings
196
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 2.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.0
Nothing But ThirtyRated ★ 3.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Twinkle TwinkleRated ★ 3.5
Man from the EquatorRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 2.5
God's QuizRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 3.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.5
Pots of GoldRated ★ 3.0