Movies
Ratings
146
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0