Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.0
The Matrix ResurrectionsRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5