Titles you rated
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
CassandraRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
Masters of the AirRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
RikuohRated ★ 4.0
Zero DayRated ★ 4.0
The Orbital ChildrenRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0