Titles you rated
Carl’s DateRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
Okay! MadamRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
TullyRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.0
The DigRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 4.0
LittleRated ★ 3.0
Miss CongenialityRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Leap YearRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
The Princess SwitchRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.5