Movies
Ratings
209
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
John WickRated ★ 2.0
TangledRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
My Stepmother is an AlienRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.5
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.0
DogmaRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
MoonRated ★ 3.5