Series
Ratings
155
As You Stood ByRated ★ 3.0
Taxi Driver 2Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Captivated, by YouRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 3.0
Non-rem no Mado 2023 FuyuRated ★ 3.5
Non-rem no Mado 2023 SummerRated ★ 2.5
Non-rem no Mado 2023 ShinshunRated ★ 3.5
Non-rem no Mado 2022 FallRated ★ 4.0
Non-rem no MadoRated ★ 3.5- 이케부쿠로 웨스트 게이트 파크 - 스프의 회Rated ★ 3.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 5.0