Titles you rated
The IrishmanRated ★ 3.5
Bones & AllRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 3.5
AnnetteRated ★ 3.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 4.0
Moving OnRated ★ 3.5
The House of UsRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
BorderRated ★ 3.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
BombshellRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 3.0