Series
Ratings
14
The NewsroomRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0