Titles you rated
- Detective Conan: The Culprit from the PastRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 2.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
PossessionRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Se7enRated ★ 3.5
ThesisRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0- Time to Be StrongRated ★ 2.5