Series
Ratings
317
Alien: EarthRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
Foundation Season 2Rated ★ 4.5
Foundation Season 1Rated ★ 4.0
Servant Season 4Rated ★ 4.0
Servant Season 3Rated ★ 2.5
Servant Season 2Rated ★ 4.0
ServantRated ★ 4.0
Monarch: Legacy of MonstersRated ★ 3.5
Prehistoric Planet Season 2Rated ★ 4.5
Prehistoric Planet Season 1Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0