Series
Ratings
54
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 5.0
BargainRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0