Titles you rated
 Look AwayRated ★ 3.0 Look AwayRated ★ 3.0
 JokerRated ★ 5.0 JokerRated ★ 5.0
 The Lego MovieRated ★ 3.5 The Lego MovieRated ★ 3.5
 The HostRated ★ 3.5 The HostRated ★ 3.5
 Warm BodiesRated ★ 2.5 Warm BodiesRated ★ 2.5
 71: Into the FireRated ★ 3.0 71: Into the FireRated ★ 3.0
 Train to BusanRated ★ 2.5 Train to BusanRated ★ 2.5
- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
 Be with YouRated ★ 3.0 Be with YouRated ★ 3.0
 RoboCopRated ★ 2.0 RoboCopRated ★ 2.0
 300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5 300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
 The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0 The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
 Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0 Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
 I Saw the DevilRated ★ 3.5 I Saw the DevilRated ★ 3.5
 R-PointRated ★ 2.5 R-PointRated ★ 2.5
 American SniperRated ★ 4.0 American SniperRated ★ 4.0
 On Your Wedding DayRated ★ 3.0 On Your Wedding DayRated ★ 3.0
 ChappieRated ★ 2.5 ChappieRated ★ 2.5
 The OutlawsRated ★ 4.0 The OutlawsRated ★ 4.0
 The Divine WeaponRated ★ 3.0 The Divine WeaponRated ★ 3.0