Titles you rated
The Terminal ListRated ★ 3.5
MobLandRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.5
Eight Deadly ShotsRated ★ 5.0
BillionsRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
The Day of the JackalRated ★ 3.0
ConnectionRated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Beck: Mongolian Chop SquadRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0