Movies
Ratings
137
Ghost HouseRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 0.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 2.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5