Series
Ratings
108
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Yowamushi PedalRated ★ 3.0
The Joseon GunmanRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
The Return of SupermanRated ★ 3.5
Real MenRated ★ 0.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Kamisama KissRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.0