Movies
Ratings
101- The CureRated ★ 4.5
300Rated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 1.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0