Movies
Ratings
382
Ready Player OneRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 4.5
Rocky BalboaRated ★ 4.0
I, TonyaRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 2.0
Don't BreatheRated ★ 2.5
The AccountantRated ★ 2.5
MissingRated ★ 2.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
AlliedRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0