Titles you rated
SoulRated ★ 5.0
TenetRated ★ 5.0
AnnihilationRated ★ 3.5
War MachineRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
OnwardRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
Reign of FireRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
The SwindlersRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0