Movies
Ratings
500
Extreme JobRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
FlightRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 1.5
The Kirishima ThingRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
VenomRated ★ 2.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 1.5
The Transporter RefueledRated ★ 2.5- Untouchable LawmenRated ★ 2.0
CommitmentRated ★ 1.5
Miss GrannyRated ★ 2.0
Tomb RaiderRated ★ 2.5
The Devil's GameRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.5