Titles you rated
LegendRated ★ 4.5
The RiteRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.5
Four BrothersRated ★ 4.5
American MadeRated ★ 5.0
The FamilyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 3.5
FearlessRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 4.5
Liar LiarRated ★ 4.5
The Mask of ZorroRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.5