Movies
Ratings
276
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.5
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
StokerRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
A Company ManRated ★ 1.5
About TimeRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5