Titles you rated
RiverdaleRated ★ 2.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
The PlagueRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Inside No. 9Rated ★ 4.0
Inside No. 9Rated ★ 4.0
Inside No. 9Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
FleabagRated ★ 4.0
FleabagRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Scarlet HeartRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0