Titles you rated
The Lion KingRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 4.0
ShineRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 4.0
The BirdsRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0