Movies
Ratings
50
The Angels ShareRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 2.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 3.0
Sound of NoiseRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 2.0