Series
Ratings
42
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
WATCHERRated ★ 4.0
My Perfect StrangerRated ★ 3.5
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.0- From Today, It's My Turn!! SpecialRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Shadow Detective Season 1Rated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5