Titles you rated
SpotlightRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Secret ScandalRated ★ 2.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
Fatal IntuitionRated ★ 2.5
L: Change the WorldRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 1.5
You Call It PassionRated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The PartyRated ★ 2.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 2.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0