Movies
Ratings
73
WantedRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0