Series
Ratings
73
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
King of DesertRated ★ 3.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 3.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
The WhirlwindRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 2.5